به نام خدا 

مدتی تو شرکت دارم روی تاریخچه کمپانی های بزرگ تکنولوژی و صوت سراسر دنیا کار می کنم. این بخش دوست دارم چون آدم کلی چیزی یاد می گیره و من باید نکته برداری کنم برای مقالات خودم در شرکت پس با دقت بیشتری می خونم و همه منابع خارجی و داخلی می بینم و سرچ می کنم.

امروز کار روی کمپانی بوش ،با پایه گذاری رابرت بوش آلمانی  رو شروع کردم ،به قدری برام جذاب بود که واقعا مغزم داشت از تولیدات و فناوری های این آدم و کارخونه هاش صوت می کشید . کلی چیزی یاد گرفتم و به نظرم این آدمها واقعا اسطوره و بی نظرند و نقش اونها در علم و تاریخ هرگز نباید نادیده گرفته بشه. رابرت بوش خلاق که از شاگردان ادیسون هم بوده واقعا آدم جذاب و جالبیه و برای نگهداشتن و ایجاد یک صنعت با این عظمت که بیش از ۱۵۰ سال سراسر دنیا تغییر داده به نظرم یه اعجوبه بود

ه.  اونم تو دل جنگهای جهانی اول و دوم آلمان.  گاهی با تودم میگم از این همه تلاش و نیرو عجیب در آدمها و خردمندیشون چه درس هایی میشه گرفت . از اعتماد به نفس و تلاش هوشمندانه اونها.

و اینکه  مردم ما و ما چه اندیشه و دقدقه ای هستند و در اندیشه دیگر مردم جهان چه چیز میگذره . در زمانی ما سر گرم مسائل پیش افتاد و سطحی شدیم اونها جهان رو تغییر می دن و از خودشون یک شخصیت ماندگار و تاثیر گذار میسازن. دمشون گرم.

اونها ,واقعا ,رابرت ,سراسر دنیا منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

طراحی سایت و وبلاگ خاله ستاره صیغه وو سل | اولین سایت خرید و فروش هیرو و اکانت ورلد اف وارکرافت در ایران vabasteh هر چی که بخوای